Trenerzy

 

Szymon Aumiler

Były reprezentant młodzieżowej kadry narodowej w wioślarstwie, multimedalista mistrzostw polski w wioślarstwie, instruktor lekkiej atletyki, rekreacji ruchowej, sportów siłowych, kurs dietetyki I i II stopnia. Od zawsze związany ze sportem.

Mój trening jest wszechstronny i urozmaicony. Ciało powinno rozwijać się w każdej płaszczyźnie, stosując różne techniki i metody treningowe.
Sesje treningowe które realizuje z moimi podopiecznymi są odpowiednio dostosowane do poziomu i zaawansowania trenującego.

Konsekwencja i systematyczność to najlepszy sposób do osiągnięcia wymarzonego celu.


Anna Dolata

Zawodniczka International Federation of Bodybulding and Fitness (IFBB) w kategorii Bikini Fitness.

Z zamiłowania trener personalny. Z wykształcenia architekt wnętrz oraz grafik.

Siłownia to jej całe życie, ukończyła najbardziej kompleksowy kurs trenera personalnego
w Polsce, w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFFA. Cały czas dokształca się biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz warsztatach.

Kreuje programy treningowe do indywidualnych potrzeb osoby trenującej, zapewnia motywację, ukazauje nowe aspekty ruchu oraz treningu, udziela porad z dziedziny dietetyki
i suplementacji. Wykorzystuje wszelkiego rodzaju dostępne sprzęty w klubie przywiązując ogromną wagę do treningu funkcjonalnego.

Najlepszy czas na działanie jest teraz!


12177736_1040758575976041_848030330_n (1)

Michał Aumiler

Zawodnik International Federation of Bodybulding and Fitness (IFBB) w kategorii Men’s Physique. Pasjonat sportów sylwetkowych, promotor zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat ukierunkowany trybem sportowym, były wioślarz oraz zawodnik topligowej drużyny futbolu amerykańskiego. Pamiętaj, że od Ciebie zależy to czy poddasz się czy zwyciężysz w walce z własnymi słabościami!

Metody treningowe ukierunkowane w kształtowanie sylwetki poprzez budowanie masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej przy pomocy odpowiednio dobranych planów treningowych z użyciem sprzętów oraz z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała zależnie od indywidualnych potrzeb. Fachowa pomoc w doborze suplementów diety oraz planów żywieniowych.

Powiedz jeszcze raz, że nie dasz rady, a ja pokażę Ci, że możesz jeszcze więcej.


 

jola

Jolanta Wysocka

Zawodniczka International Federation of Bodybulding and Fitness (IFBB) w kategorii Bikini Fitness.

Absolwentka AWF Poznań, instruktor fitness, trener personalny i nauczyciel wychowania fizycznego.

Jej pasją jest estetyka ciała, kształtowanie pięknej sylwetki poprzez treningi z obciążeniem i zajęcia grupowe, połączone ze zbilansowaną dietą. Kocha motywować swoich podopiecznych
do przekraczania własnych granic! Uważa, że przeciętność jest wyborem a nie koniecznością.

Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.