c

Z twoimi towarzyszami Theme, twoim domem i wielkimi bogami gór rodzących narodzi się śmieszna mysz. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Trenerzy

Szymon Aumiler

Były reprezentant młodzieżowej kadry narodowej w wioślarstwie, multimedalista mistrzostw polski w wioślarstwie, instruktor lekkiej atletyki, rekreacji ruchowej, sportów siłowych, kurs dietetyki I i II stopnia. Od zawsze związany ze sportem. Pasjonat pięściarstwa, triatlonu.

Mój trening jest wszechstronny i urozmaicony. Ciało powinno rozwijać się w każdej płaszczyźnie, stosując różne techniki i metody treningowe. Sesje treningowe które realizuje z moimi podopiecznymi są odpowiednio dostosowane do poziomu i zaawansowania trenującego. Specjalizuję się w szeroko pojętym przygotowaniu motorycznym sportowca.

Konsekwencja i systematyczność to najlepszy sposób do osiągnięcia wymarzonego celu

Michał Aumiler

Zawodnik International Federation of Bodybulding and Fitness (IFBB) w kategorii Men’s Physique. Pasjonat sportów sylwetkowych, promotor zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat ukierunkowany trybem sportowym, były wioślarz oraz zawodnik topligowej drużyny futbolu amerykańskiego. Pamiętaj, że od Ciebie zależy to czy poddasz się czy zwyciężysz w walce z własnymi słabościami!

Metody treningowe ukierunkowane w kształtowanie sylwetki poprzez budowanie masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej przy pomocy odpowiednio dobranych planów treningowych z użyciem sprzętów oraz z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała zależnie od indywidualnych potrzeb. Fachowa pomoc w doborze suplementów diety oraz planów żywieniowych.

Powiedz jeszcze raz, że nie dasz rady, a ja pokażę Ci, że możesz jeszcze więcej

Anna Dolata

Czynnie działająca zawodniczka International Federation of Bodybuilding and Fitness (IFBB) w kategorii Bikini Fitness. Z zamiłowania trener personalny. Z wykształcenia architekt wnętrz oraz grafik. Siłownia stała się jej całym życiem, ukończyła najbardziej kompleksowy kurs trenera personalnego w Polsce, w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFFA. Cały czas dokształca się biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz warsztatach. Kreuje programy treningowe do indywidualnych potrzeb osoby trenującej, zapewnia motywację, ukazuje nowe aspekty ruchu oraz treningu, udziela porad z dziedziny dietetyki i suplementacji. Wykorzystuje wszelkiego rodzaju dostępne sprzęty w klubie przywiązując wagę do treningu funkcjonalnego. W kształtowaniu sylwetki zwraca ogromną uwagę na proporcje ciała. Doskonale wie jak dobrze dopasować trening siłowy dla kobiet jak i mężczyzn.

Motywacja dla klubowiczów: Zawsze pamiętaj, że cała Twoja ciężka praca w końcu się opłaci, a gdy to się stanie, będzie to jeden z najlepszych momentów w Twoim życiu.

Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Karolina Nowacka

Mam na imię Karolina, jestem trenerem personalnym od kilku lat. Specjalizuję się w treningu siłowym, fumkcjonalnym oraz dla osób +50.

Odkąd pamiętam sport to moja pasja, przez wiele lat grałam w siatkówkę, która ukształtowała we mnie charakter sportowca. Nigdy nie odpuszczam i zawsze dążę do celu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem oraz dużą dawką motywacji i pozytywnej energii.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie

Witalij Jurewicz

Hej 🙂 mam na imię Witalij 🙂

Jestem osobą która kocha to co robi i całkowicie oddaje się swojej pasji, czyli sportu 😉

Od 6 roku życia i do dziś trenuję pływanie, przez ostatnie lata zacząłem trenować również CrossFit, akrobatykę, gimnastykę, skoki na trampolinach sportowych oraz sporty siłowe. Trening zawsze sprawia mi radość i pomaga osiągnąć potrzebną formę fizyczną oraz psychiczną?

Bardzo lubię pomagać ludziom pokonywać swoi lęki oraz rozwijać wątpliwości, polepszać formę fizyczną. Przez całe życie marzyłem stać trenerem i teraz spełniam swoje marzenie, obecnie jestem trenerem personalnym, pływania, CrossFitu, akrobatyki oraz mobility. Ale wciąż rozwijam się, wciąż szukam nowych wyzwań i nowych kierunków w sporcie.

Jak chcesz poprawić technikę, zmienić sylwetkę, wypróbować siebie w czymś nowym to serdecznie zapraszam na moi treningi. Gwarantuję, że nie pożałujesz o tym 😉