c

Z twoimi towarzyszami Theme, twoim domem i wielkimi bogami gór rodzących narodzi się śmieszna mysz. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Treningi personalne

Trening personalny jest formą zajęć indywidualnych pod okiem wykwalifikowanego trenera. Trening ten przeznaczony jest dla każdego – niezależnie od wieku, płci oraz indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych. Pozwala na kompleksową opiekę nad trenującym. Umożliwia całkowite skoncentrowanie się na oczekiwaniach oraz potrzebach osoby trenującej. Takie podejście skutkuje osiągnięciem najlepszych efektów w optymalnym czasie.

Trener dopasowuje plan treningowy i żywieniowy do indywidualnych potrzeb. Na bieżąco w ramach postępów wdrażane są kolejne zmiany prowadzące do osiągnięcia założonego celu treningowego.

Trening personalny polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu wymarzonego celu. Może być również bardzo przydatny dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, poznają lepiej swoje ciało oraz będą miały możliwość poznania nowych aspektów ruchu. Trening personalny jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, które skarżą się na brak efektów. W przypadku takich osób kluczowe może okazać się spojrzenie z zewnątrz i pomoc wykwalifikowanego trenera.

Trener motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Trening personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest uznawany za najbardziej efektywną formę ćwiczeń fizycznych.